Kwaliteitszorgmedewerker HR – Defensie – Bestuursstaf
Organisatie
Je komt te werken bij de Militaire Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (MIVD). Dit is een onderdeel van het ministerie van Defensie. De dienst ondersteunt bij het gereed stellen van de eenheden en bij militaire missies en vredesoperaties. Hiervoor verwerven we wereldwijd inlichtingen en veiligheidsinformatie op strategisch, tactisch en operationeel niveau. De MIVD speelt zo een cruciale rol bij de besluitvorming door de militaire leiding en de politieke top.
Werk je bij de MIVD, dan doe je werk dat er echt toe doet. Je draagt bij aan het beschermen van de Nederlandse belangen en de nationale veiligheid. Bovendien werk je in een zeer dynamische omgeving.
Je komt te werken bij de afdeling HR en zal voor diverse teams binnen HR komen te werken.
Werkzaamheden:
Het inrichten en implementeren van een kwaliteitszorgsysteem.
Binnen een HR-afdeling inrichten van kwaliteitszorg. Dit raakt processen, maar ook de diverse concrete producten van de verschillende teams.
Functie eisen:
- Minimaal in het bezit van een HBO diploma.
- Minimaal 3 jaar werkervaring binnen het HR-domein.
- Minimaal 3 jaar ervaring in het opzetten en implementeren van een kwaliteitszorgsysteem.
- Minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring met verandertrajecten binnen de overheid.
- Minimaal 3 jaar ervaring met kwaliteitszorg binnen opleidingen.
- Kandidaat is na afgifte VGB-A beschikbaar voor 38 uur per week.
Inlichtingen
Simone van Onck 0683098191
Sollicitatie
Simone van Onck 068309819